Systemy informatyczne

  • Centrum danych  

                                                              centrum danych

W lokalizacjach naszych Klientów budujemy Centra Danych przeznaczone do przechowywania działającej infrastruktury informatycznej: serwerów, urządzeń przechowywania danych (storage) oraz infrastruktury sieciowej.

 

Nasze centra danych zawierają infrastrukturę techniczną, mechanizmy i procedury zwiększające bezpieczeństwo i ciągłość działania serwerów, taką jak: redundancja serwerów, elementów sieciowych i dysków, systemy wentylacji i chłodzenia, zabezpieczenia przeciwpożarowe i kontrolę dostępu.

 

  • Licznik klientów – gości 

    licznik gości

Licznik Klientów to rozwiązanie w postaci infrastruktury i aplikacji, dzięki któremu można śledzić statystyki odwiedzin, w zależności od godziny, pory roku i lokalizacji. Licznik to małe dyskretne urządzenie, które można zainstalować w dowolnym, dyskretnym miejscu. Detektor jako jedyny widoczny element systemu musi być właściwie dobrany zarówno pod względem estetycznym jak i funkcjonalnym.

System został tak zaprojektowany, aby działał w pełni automatycznie. I co najważniejsze, nie wymaga obecności komputera.

 

  • Systemy konferencyjne  systemy konferencyjne


Oferujemy kompleksowe wyposażenie sal w nowoczesne systemy konferencyjne, nagłośnieniowe stacjonarne i przenośne.